Nedožerská cesta-zastávka MHD -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Zuzka 22. októbra 2021

Dobry den.
Kedy bude prosim dana do prevadzky nova zastavka oproti kauflandu v necpaloch?
Dakujem

23. október 2021

Obyvateľ

Malo by to byť až podom keď sa spravi obchvat Prievidze.Ved keď tam bude zastávka,chodci cez cestu,zastavujúe autobusy, prosím Vás pekne veď to sa cez Prievidzu už ani teraz neda prejsť smer Žilina a smer Nováky atd.kolony od nadjazdu až po koniec Prievidze.
24. október 2021

majo

čo to má z obchvatom spoločné, prosím Vás. Tak zrejme čaká na kolaudáciu..
24. október 2021

Obyvateľ

Asi toľko, že nie hlavná cesta, ale hlavný tranzit cez Prievidzu, už teraz sú kolóny a keď potom nejaký starý človek sa bude ťahať pomaly s taškami cez cestu, tak kolóny aj po Nedožery.O osobné autá sa nejedná,ale tie kamióny, napríklad plne naložený drevom (ktoré potom budú jazdiť po obchvate) a rýchlo brzdiť, kvôli tomu, že v kauflande boli párky o 1 cent lacnejšie.Ak jazdíte autom viete o čom to je.Takze treba vidieť aj iné súvislosti, nielen to, že rýchlo na nákupy a šup, šup,autobus pod nosom.
25. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Odpoveď poskytne oddelenie výstavby.
Kto? Oddelenie výstavby
Kedy? november 2021

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
25. október 2021

Zuzka

Mne osobne môže byť Kaufland ukradnutý. Na tú zastávku z dôvodu dochádzania detí do ZŠ čakám už 12 rokov a ďalších 10 rokov ju plánujeme využívať.
25. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spoločnosť Kaufland podala na príslušný stavebný úrad - Okresný úrad Trenčín, odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií žiadosť o kolaudáciu. Až po vydaní kolaudačného rozhodnutia bude zastávka uvedená do prevádzky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania