Okružná cesta-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
MHD 11. novembra 2021

Toto auto stojí oproti jednote na starom sidlisku ulica Okružná už vyše roka bez pohnutia bez STK a EK.

11. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet preverí Mestská polícia.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 45.-46. týždeň

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
15. november 2021

MHD

Vozidlo už majiteľ odstránil....
16. november 2021

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo z miesta odstránené.

mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania