Nábrežie J. Kalinčiaka-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Gargy 11. novembra 2021

Dobrý deň. Chcem upozorniť na odstavený automobil značky BMW ktorý stojí dlhšie na cyklochodníku a predstavuje prekážku pri jazde na bicykli keď sa stretáva s oproti idúcim autom.

11. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet preverí Mestská polícia.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 45.-46. týždeň

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
15. november 2021

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo z miesta odstránené.

mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania