Nábrežná ulica-cyklotrasa-neodhrnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý
meno
Gargy 28. januára 2022

Dobrý deň.Chcel by som sa informovať na zimný problém cyklochodníkov v Prievidzi nakoľko ľudia chodia aj v zime na bicykloch prečo na nich neprebieha zimná údržba? Ďakujem

31. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko poskytne spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? február 2022

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
02. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nevykonávali sme a ani v blízkej dobe neplánujeme vykonávať zimnú údržbu na predmetnej cyklotrase. Prioritou je zabezpečovanie zjazdnosti ciest a schodnosť chodníkov. Pri našich personálnych a strojných možnostiach ani nie sme schopní reálne zabezpečovať riadnu zimnú údržbu na cyklotrase. O tejto skutočnosti bolo informované aj mesto, ktoré s týmto postupom súhlasilo.

S pozdravom

Ing. Roman Bartoš
vedúci strediska miestnych komunikácií a správy parkovísk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania