Nebezpecne sklo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Juraj Cikkel 11. novembra 2014

Dobry den
Na ulici A. Misuta sa nachadza rozbite sklo na ploche cca 1m2. Ostalo tam po stiahnuti velkoobjemoveho kontajnera. Pred dvoma tyzdnami to bolo nahlasene na mestsku policiu, kde slubili ze zabezpecia odstranenie. Doteraz nedoslo k naprave. Kazdy den okolo prechadza vela deti ci uz do materskej skolky aledo do zakladnej skoly. Je len otazka casu ked sa niekto zrani.

Juraj Cikkel

11. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Zabezpečíme odstránenie nebezpečného skla. O ďalšom postupe vás budeme informovať.

Michal Ďureje
hovorca mesta
13. november 2014

Odpoveď samosprávy

Predmetné sklo bolo vyzbierané. Podnet vyriešený.

Michal Ďureje
hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania