Nábrežie sv. Cyrila-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Odlomene konáre na suchej breze zachytené na spodných konároch

08. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? február 2022

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
05. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, suché konáre boli odstránené.

S pozdravom
Katarína Pavličková, TSMPD s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania