Východná ulica-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Daniela 07. februára 2022

Lampa verejného osvetlenia nesvieti, najprv iba blikala, teraz je takmer zhasnutá, neplní svoj účel.

08. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet preverí spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? február 2022

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
28. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, osvetlenie bolo opravené v 7. KT.

S pozdravom
Katarína Pavličková, TSMPD s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania