Svätoplukova ulica-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

prosím o osadenie protiparkovacej zábrany na konci chodníka kde začína trávnik. za kladné vybavenie ďakujem

16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí referát dopravy.
Kto? Referát dopravy
Kedy? máj/jún 2022

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania