Zadná ulica-zvislá značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
frantisek 23. mája 2022

dobry den, v tejto krizovatke by bolo bezpecnejsie, keby zo zadnej ulice bola stopka. vo vyhlade dost zavadzia plot a teda je tato krizovatka dost nebezpecna. dakujem.

23. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Odpoveď poskytne referát dopravy.
Kto? Referát dopravy
Kedy? leto 2022

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
31. máj 2022

frantisek

Este dodam, ze by za zislo aj dopravne zrkadlo.
13. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

s úpravou značenia a so zmenou dopravného režimu križovatky nateraz neuvažujeme.

Vhodnosť umiestnenia dopravného zrkadla budeme konzultovať so správcom komunikácie a dopravným inšpektorátom.

S pozdravom

Referát dopravy
14. jún 2022

frantisek

Dakujem za odpoved. Tiez by bol mozno vhodny spomalovac v smere od autoumyvarne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania