Ulica M.R. Štefánika-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
frantisek 27. júla 2022

dobry den,

dnes som si vsimol perfektne miesto na novu vysadbu stromov. jedna sa o briezok na jednosmerkach m.r. stefanika. vysadba stromov by to pomohla priniest tien a zmiernit letne horucavy. podobne, ako je to aj na jednosmerkach na zapotockoch. aktualne je v strede vykoseny travnik, ktory nema sancu a je uz zosuseny natotalku. okrem tienu a znizeniu teploty by to tuto cast este viac zutulnilo.

ako dalsi napad by bol odvadzat dazdovu vodu z cesty na tento briezok ako zasobu vody pre stromy a zelen na tomto mieste (namiesto sucastnych odtokov)

03. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko poskytne oddelenie životného prostredia.
Kto? Oddelenie životného prostredia
Kedy? Po preverení situácie

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania