Chýbajúca strecha

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

chybajuci kus strechy na nadchode

18. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za zaslanie podnetu.
Uvedený nadchod nie je vo vlastníctve mesta Prievidza, ale vo vlastníctve ŽSR. Z uvedeného dôvodu nemôžeme realizovať predmetnú opravu. V minulosti sme riešili už viaceré podnety zaoberajúce sa zlým stavom nadchodu, jeho neosvetlením a pod. O uvedenom nedostatku sme informovali ŽSR. O stanovisku vlastníka nadchodu, ako aj prípadnom ďalšom postupe Vás budeme informovať.

Michal Ďureje
hovorca mesta
08. november 2015

Odpoveď samosprávy

Strecha bola opravená.
13. jún 2016

jozefB

Tento problem sa vobec nevyriesil to iba mesto odkliklo ze je vyrieseny byvam hned vedla nadchodu a strecha tam nieje. na foto je ocividne ze niketo odfotil druhu stranu nadchodu co je za kolajnicami lebo na tej druhej fotke je vidiet vedenie ktore na prvej vobec nieje lebo na tejto strane ziadne ani neni ani nebolo. ani ten jeden stlp nieje na tej fotke postirekany a na druhej je. tak preco robi mesto Prievidza z ludi hlupakov?
13. jún 2016

Otvorene Oci

oprava strechy je klamstvo zo strany mesta na fotke je druha strana nadchodu v smere od zabnika!!!
14. jún 2016

Robert

Mozem potvrdit, strecha stale chyba!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania