Šumperská ulica-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Beáta Gordanová 30. novembra 2022

Dobrý deň.
Chcela by som požiadať o opílenie konárov ihličnatého stromu na fotografii. Opílenie konárov smerom k fasáde domu a z výšky stromu. Strom presahuje strechu, konáre sa nachádzajú v blízkosti fasády domu, okien a balkónov bytov v tejto časti domu.
Okrem toho sa na tomto strome nachádza aj suchý konár, ktorý visí smerom k chodníku k domu a môže sa kedykoľvek odtrhnúť a ohroziť ľudí, prechádzajúcich pod stromom k domu.

01. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko poskytne spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania