Hluk z motoriek!

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Sonic 21. marca 2015

Dobry den, rad by som sa opytal ci sa da nieco urobit s hlukom ktory produkiju motorky na ploche vedla Merkury Market. Jedna sa o to ze clovek by rad v sobotu, nedelu a cez tyzden po praci oddychol. V lete aj na zahrade posedel ale ten neznesitelny hluk sa neda donekonecna zbasat. Ved tiez by sa asi nikomu nepacilo keby zapnem benzinovu pilu a budem ju len tak pre zabavu celu sobotu a nedelu pustat a to pri najvacsom vykone. Tak dufam ze sa to uz vyriesi. Viem ze to aj na polici bolo nahlasene ale vraj na suromnom pozemku mozu co chcu. Tak potom ak sa nevyriesi ja zacnem v cinzaku pilit drevo v nedelu vo sviatok a tiez to bude na skuromnom pozemku. Dakujem . A co som bol zistit je to pocut na Pieskoch, Dlhej ulici ale dokonca aj na Severe

23. marec 2015

1macopd

Dobrý deň.ja by som sa chcel tiež posťažovať na hluk , ktorý produkujú motorky , ktoré behajú po meste Prievidza.Rušia ma v práci a nemôžem v nej oddychovať. :) Sonic, nechcem sa Vás dotknúť , ale myslím že to čo tu píšete je troška zvláštne. Ak si chcete odýchnuť chodte do lesa a tam budete mať zaručený kľud. V meste sa Vám to nikdy nepodarí , kedže sa vždy nájde niečo čo Vás bude rušiť. Apropo, neviem čo s tým má mesto. Sám ste napísal , že je to súkromný pozemok ,takže tam nemajú dosah tak isto ako polícia. Skúste si nájsť majiteľa pozemku a porozprávať sa sním a možno Vás vypočuje. Ovšem ak mu neplatia prenájom aby mohli trénovať na jeho pozemku.
24. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu. Preverovali sme možnosti riešenia tohto podnetu. Samospráva nemá žiadne nástroje ako zasiahnuť do riešenia problémov cestnej premávky.
Je len jedna možnosť a to privolanie dopravnej polície na tel. čísle 158 a to v čase, keď takýto stav pretrváva.

Michal Ďureje
hovorca mesta
28. marec 2015

sonic

Takze teba rusia motorky, tak ked pridem byvat vedla teba a budem v byte dome na zahrade pilit cele dni aj sviatky s benzinovou poluo budes kludny?
28. marec 2015

1macopd

V byte by sa ťažko pílilo motorovou pílou :) Ale tu nejde o to. Bežne mi susedia vŕtaju večer , keď prídem z prace, nehladia na to že aj ja chcem oddych. Bežne to je aj v nedeľu , keď chce ma človek kľud. činžiak neni súkromný pozemok tak ako píšete.Tam funguje domový poriadok a dá sa to riešiť. Vy tu poukazujete na súkromný pozemok, ktorý je v málo obývanej časti mesta a na ktorý mesto nemá dosah. A žiadate od mesta aby zakročilo v mieste , kde nemá právomoc. Troška zvláštne žiadať nemožné. Keď Vám pôjdu popod okná vlaky každý deň, tak si na to zvyknete. Alebo budete žiadať od mesta preloženie koľají?
28. marec 2015

12345

A to že tam čierny občania robia neporiadok, fetuju a kričia tak ze ich je počut až na novácku to vám nevadí!? Otvarajte si ústa na nich, jaaj či stých máte strach čo??? Ale keđ niekto dva alebo tri dni v týždni ide rozvíjat svoje schopnosti a reprezentovat našu krajinu tak na to sa treba stažovat. Čo sa nestažujete na to že tí príživníci tam robia samé skládky, vynášajú a pália tam všetko čo sa dá? Viem,že tam tí chlalani nerobia neporiadok, ani nič iné len športujú a učia sa skvelé veci, pretože to je jediné miesto ktoré je ideálne, tak to už je problém? Ale ved čo aj nadalej nech sa tam vynášajú smeti a páli všetko možné, ako by nieko mal robit niečo užitočné a to čo ho baví. Jaj ludia vy ste uz chori.
29. marec 2015

1macopd

Svata pravda..palec hore

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania