Nebezpečný konár ihličňana

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Marian 02. apríla 2015

Pod váhou snehu ohrozuje konár nájomníkov bytovky.

07. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet posunieme Technickým službám mesta Prievidza na údržbu verejnej zelene: http://www.tsmpd.sk/struktura/zivotne-prostredie/verejna-zelen#sluzby

Michal Ďureje
hovorca mesta
23. november 2015

Odpoveď samosprávy

Nebezpečný konár ako aj iné konáre zasahujúce do chodníkov aj parkovísk na ul. Šulekovej boli opílené spoločnosťou TSMPD s.r.o.

Silvia Bakytová
Samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy
27. november 2015

Marian

Ku dňu 27.11.2015 konár nebol odpílený.
04. december 2015

Odpoveď samosprávy

- V predmetnej lokalite boli stromy opiľované spoločnosťou TSMPD s.r.o, avšak opiľovalo sa vo vnútrobloku. Z toho dôvodu zamestnanci spoločnosti TSMPD s.r.o. toto nedorozumenie napravili a včera (3.12.2015) uvedený konár opílili (foto v prílohe e-mailu).

Silvia Bakytová
Samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania