Jazda v protismere

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Uzavretý

po zavedení jednosmernej premávky na ul. A. Rudnaya v Prievidzi veľa ľudí porušuje predpisy a jazdia v protismere. či už na autách alebo na bicykli.

14. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu. Popravde nemáme žiadny podnet hovoriaci o tomto probléme. Akokoľvek ak takýto problém nastane privolajte dopravnú políciu. Ide o priestupky na úseku dopravy.

Michal Ďureje
hovorca mesta
11. júl 2017

Marián Kucman

Dobrý deň.
Za viac ako dva roky sa neobjavili žiadne podnety na jazdu v protismere na Ulici Rudnaya. Prosím preto, aby bol tento podnet uzatvorený alebo označený ako vyriešený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania