Ulica energetikov-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Peter Tobiaš 23. mája 2023

Jedná sa o neporiadok po zlikvidovanej fontáne.

23. máj 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko poskytne odbor výstavby.
Kto? Odbor výstavby
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza
24. máj 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v súčasnosti je pracovisko riadne oplotené stavebným oplotením a okolie je s ohľadom na prebiehajúce práce v primeranom stave.
Po ukončení prác bude predmetná lokalita strojne vyčistená.
S pozdravom

Ing. Roman Bartoš
vedúci strediska miestnych komunikácií a správy parkovísk
10. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v 26. týždni boli práce na predmetnom námestíčku ukončené a uvedená plocha bola riadne vyčistená.
S pozdravom

Ing. Roman Bartoš
vedúci strediska miestnych komunikácií a správy parkovísk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.