Ulica I. Krasku-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Pri revitalizácii vnútrobloku na ul. Dobšinského boli stromu oproti Papuče vysadené blízko chodníka, prerastajú cez chodník a zakrývajú DZ priechod pre chodcov

08. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko poskytnú TSMPD s.r.o.
Kto? TSMPD
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza
08. jún 2023

Julo Šprtáň

Pán Snoha, prepáčte ale asi nerozumiete prečo prispievatelia pridávajú na tento portál príspevky, snažia sa poukázať na problémy a nedostatky vo verejnom priestore kde žijú alebo pracujú a očakávajú že niekto z kompetentných problém vyrieši, vaše opakované odpovede, že nejaká mestská organizácia ale zamestnanec mesta poskytne stanovisko im je na nič, dokonca to že niekto poskytne stanovisko je len ako sa hovorí vata, vo veľa prípadoch nikto o nahlásený problém ani nezakopne. Ani vy sa nemusíte s takýmto spôsobom vybavenia podnetu unúvat.
03. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetné stromy boli opílené v 31 KT 2023.

S pozdravom
TSMPD s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania