Urbánkova ulica-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Eva Drličková 25. júna 2023

Za Urbánkovou nie je už dlhšie očistený chodník. Je na ňom vrstva už kompostu.

26. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko poskytnú TSMPD s.r.o.
Kto? TSMPD
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza
06. júl 2023

Eva Drličková

Čo na tom chcete preverovať? Je to za vchodmi č. 19,21,23, popri novom parkovisku. Kompost čaká.
14. júl 2023

Eva Drličková

Ďakujeme za očistenie chodníka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania