Ulica Ľ. Ondrejova-spomaľovač-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý
meno
Milan 29. júna 2023

Prechod deti do skoly na ZSDobsinskeho, zrusena ZSSafarika. Hustota premavky, ry hlo jazdiaci vodici. Bezpecnost!!! Dakujem

30. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí odbor výstavby MsÚ. Situáciu odborne posúdime na príslušnom odbore a stanovíme spôsob riešenia.
Kto? Odbor výstavby
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza
30. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

s umiestením spomaľovacieho prahu na uvedenom mieste nesúhlasíme.
Navrhované miesto umiestnenia je v blízkosti križovatky, kde je rýchlosť vozidiel znížená a spomaľovací prah by nebol dobre pre vodičov dobre viditeľný.

Umiestnenie spomaľovacieho prahu by prinieslo zvýšenú hlučnosť pri prejazde vozidiel a zníženú priepustnosť križovatky.

S pozdravom

Referát dopravy
06. júl 2023

Juraj

Najhoršie je to keď idú autá zo smeru od nábrežnej, idú veľmi rýchlo lebo len obočia doprava. Vôbec nespomalia do kruháču a tým priecestím preletie. Navyše ani nevidia, či niekto stojí pre prechodom. Dospelý majú problém prejsť cez cestu a nie malé deti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania