Ulica Š. Králika-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý

21. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí odbor výstavby MsÚ.
Kto? Odbor životného prostredia
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza
22. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastník pozemku bude vyzvaný na odstránenie suchej dreviny.

MsÚ, oddelenie životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania