Ulica A. Rudnaya-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý
meno
Zuzana 28. septembra 2023

BREZA na ul.Rudnaya 18 pred vchodom.Robi velky neporiadok VO VCHODISTI, celorocne.Stale su dnu napadane listy a tie drobne semena cez okna fúka.Treba cely strom spilit.Cely rok je vo vchode neporiadok z neho.

28. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečia TSMPD s.r.o.
Kto? TSMPD
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza
29. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v prípade vypílenia celého stromu je potrebné podať žiadosť o súhlas na výrub dreviny na mesto Prievidza.
https://prievidza.sk/obyvatel/tlaciva-a-formulare/odbor-stavebneho-poriadku-vystavby-a-zivotneho-prostredia/

S pozdravom
TSMPD s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania