Ulica E.M. Šoltésovej-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Marian 02. októbra 2023

Obyvatelia ulice E.M.Šoltesovej ktorý využivaju parkovisko medzi vchodmi 5 a 7 Vás žiadajú o odpílenie konárov ktoré výrazne zasahujú do priestorov parkoviska a dotýkajú sa kapoty aut ktoré tam parkujú a tym poškodzuju lak auta.Prikladám fotky.Vopred ďakujeme.

02. október 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečia TSMPD s.r.o.
Kto? TSMPD
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza
06. október 2023

Marian

Ďakujem za rýchle vybavenie.S pozdravom p.Vyskok

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania