Ulica J. M. Hurbana-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Likaj 06. novembra 2023

Upchatý líniový zľab na chodníku, J. M. Hurbana 31.

06. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečia TSMPD s.r.o.
Kto? TSMPD
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania