Ulica J. Fándlyho-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Mariana Vanova 26. januára 2024

Neviem,kto sa zabával,....ale na chodniku L.Ondrejiva 27 je zhorený kontajner

26. január 2024

majo

posledné obdobie je v Pd taký neskutočný bordel všade
29. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí odbor výstavby a životného prostredia.
Kto? Odbor výstavby a životného prostredia
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza
29. január 2024

Odpoveď samosprávy

Zberová spoločnosť T+T, a.s. kontajner odstránila a nahradila.

Referent pre komunálne odpadové hospodárstvo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania