Ulica Š. Závodníka-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý
meno
Radoslav 16. februára 2024

Pri bývalej pošte 4 je dlhodobo (minimálne niekoľko týždňov) odstavené vozidlo, má defekt a je v zjavne zanedbanom stave

19. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí MsP Prievidza.
Kto? Mestská polícia
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza
19. február 2024

Odpoveď samosprávy

Vozidlo parkuje na súkromnom pozemku.

mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania