Ulica P. Benického-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Ferdinand Polák 11. apríla 2024

Dobrý deň prajem, toto myslí TSMPD vážne? V uplynulých dňoch TSMPD vykonávalo opravu kanalizačnej vpuste na ulici P. Benického... Bol už taký veľký problém vymeniť aj poklop? Alebo pracovníci majú pocit, že takýto poklop je v poriadku ešte aj pri škôlke?

11. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečia TSMPD s.r.o.
Kto? TSMPD
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania