Trhová ulica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Ferdinand Polák 11. apríla 2024

Dobrý deň, na ulici M.R. Štefánika na križovatke s Trhovou ulicou pracovníci TSMPD troška zabudli na kopu trávy po kosení ktorá tam hnije, smrdí a pod ňou ostane na tráve vyschnutá časť...

11. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečia TSMPD s.r.o.
Kto? TSMPD
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza
25. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kopa bola odvezená.

S pozdravom

TSMPD s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania