Gorazdovo nábrežie-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

Na Gorazdovom nábreží sa nachádza viacero chorých stromov so suchými konármi, kt. pri vetre padajú na chodník a cestu. Prosíme o kontrolu týchto usychajucich stromov, opílenie a v budúcnosti aj naplánovanie novej výsadby.

16. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečia TSMPD s.r.o.
Kto? TSMPD
Kedy? Po preverení situácie

Dalibor Snoha
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania