Vytlky na ulici Energetikov a Kocelova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Karol 24. júna 2015

Dobry den. Denne pouzivame parkovisko na Kocelovej ulici a jazdime po ulici Energetikov, jazda je otrasna z dovodu pocetnych vytkov a dier na tychto uliciach, dalsi problem je uzkost ulice ked sa nezmestia oproti iduce auta vedla seba.

29. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Šírkové parametre komunikácie v území sú dostatočné. Problémy s prejazdom zvyčajne spôsobujú nevhodne parkujúce vozidlá, nie samotné parametre komunikácie.
Vzhľadom na nekvalitný povrch na Ul. Energetikov je komunikácia zaradená do zoznamu plošných opráv komunikácii. Najviac poškodený je práve Vami definovaný úsek stúpania k Ul. K. Nováckeho. Do doby plošnej opravy budeme výtlky odstraňovať v spolupráci s technickými službami.


Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania