Neporiadok z ovocného stromu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Ervín Oravec 03. augusta 2015

Na ulici pred vchodom sa nachádza čerešňa, ktorej plody znepríjemňujú život nájomníkom a okoloidúcim. Bolo by vhodné tento strom odstrániť a zasadiť nejaký vhodnejší.

04. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
vyčistenie priestrou zabezpečíme prostredníctvom VPP pracovníkov. Práce boli zaradené do harmonogramu aktivačných prác a budú vykonané v 32. týždni.
Riešenie tejto problematiky vidíme práve v pravidelnom čistení okolia a preto nebudeme vypiľovať strom pre jeho padajúce plody.

Michal Ďureje
hovorca mesta
04. august 2015

Ervín Oravec

Jednorázové upratanie popadaného ovocia nepovažujem za vyriešenie problému.
05. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dnes, t. j. 05.08.2015, aktivační pracovníci odstránili neporiadok z ovocného stromu na Urbánkovej ulici. Foto v prílohe.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mestský úrad
05. august 2015

Ervín Oravec

Ale ďakujem za rýchle upratanie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania