Znečistený chodník v parku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. augusta 2015

Začiatok chodníka v mestskom parku pri minigolfe je značne znečistený.

Kedy bude chodník dôkladne očistený ?

24. august 2015

Odpoveď samosprávy

Chodník vyčistíme v spolupráci s Technickými službami mesta Prievidza a verejnoprospešnými pracovníkmi. Práce vykonáme v najbližších dňoch.

. Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad
24. august 2015

Odpoveď samosprávy

Chodník v mestskom parku bol dnes, t. j. 24.08.2015, vyčistený aktivačnými pracovníkmi.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania