Parkovanie na prístupovej ceste do dvora

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
L K 02. novembra 2015

Je možné aby správca komunikácie nastriekal vodorovné značenie, ktoré by riešilo blokovanie vjazdu do dvora na ulici Bjorsona? Alebo by nastriekať vodorovné značenie parkovacích miest od Duke na jednosmerkách smerom k vjazdu s vynechaním vjazdu (biely kríž na zemi napr.). Ďakujem

06. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu. V tomto prípade a ani v iných prípadoch pri nevhodnom parkovaní nepomôže nastriekanie čiar. V tomto prípade ide o nevhodné parkovanie, ktoré riešime vždy prostredníctvom Mestskej polície. Vždy keď ste svedkom tejto situácie, prosím privolajte Mestskú políciu. Môžete tak urobiť anonymne na tel. čísle 159.


Michal Ďureje
hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania