Výtlk na ceste

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 17. októbra 2012

Výtlk je tak hlboký, že prechádzajúce autá chytajú podvozok.

18. október 2012

Odpoveď samosprávy

Podnet sme zaznamenali. Spoločnosť Správa majetku mesta Prievidza sa pokúsi tento podnet vyriešiť.
Budeme Vás ďalej informovať.
M. Ďureje

M. Ďureje
24. október 2012

Odpoveď samosprávy

Výtlky na tejto ceste boli opravené. Mestská spoločnosť SMMPD výtlky vyasfaltovala.

M. Ďureje
06. november 2012

Miroslav

Mestská spoločnosť SMMPD by sa mala zodpovednejšie starať o majetok mesta v súlade so zákonom, ktorý platí aj pre samosprávu mesta Prievidza.
Neznalosť zákona, alebo ľahostajnosť?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania