Poškodený trávnik

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 16. novembra 2015

Verejná zeleň za predajňou Lidl bola poškodená v dôsledku výstavby detského ihriska. Kedy bude terén uvedený do pôvodného stavu ?

Zároveň sa na uvedenom mieste nachádza odpad zo zámkovej dlažby, ktorý pravdepodobne pochádza z rekonštrukcie parkoviska predajne Lidl. Kedy bude odstránený ?

19. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme a o ďalšom postupe vás budeme informovať.


Michal Ďureje
hovorca mesta
26. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dnes, t. j. 26.11.2015, aktivační pracovníci vyzbierali kamene a splanírovali terén. Kamene boli odvezené na zberný dvor.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania