Skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 18. októbra 2012

Skládka pri športovom areály na Sklenárskej ulici.

19. október 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v tomto prípade ide o stanovište jesenného zberu biologicky rozložiteľného odpadu a malo by byť dočistené v priebehu budúceho týždňa.


Oddelenie výstavby a životného prostredia
05. november 2012

miro

. dnes je 5.11.2012, auto z UNIPA tam parkuje neustále, ale dočistene to nie je, či už sa to malo ,,r o z l o ž i ť"...
08. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lokalita stanovišťa jesenného zberu bola spoločnosťou UNIPA vyčistená od biologicky rozložiteľného odpadu, včera 07. 11. 2012 som bola na kontrole. Zostalo tam trochu ostatného odpadu, ktorý dočistí spoločnosť TEZAS. Podnet je týmto vyriešený.



Oddelenie výstavby a životného prostrednia.
12. november 2012

Odpoveď samosprávy

Posielame foto lokality kde bol zber konárov.

Oddelenie ŽP
12. november 2012

Ing.Ferčák M.

. ďakujem Ti poslanec Juraj, prechádzky budú o n i e č o príjemnejšie,ušetril si zadĺženému mestu financie...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania