Popadané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: mirec ........, 01. decembra 2015

poprosil by som upratat popadane listie na parkovisku na Malookružnej ulici č.13-17,vyčistit odpadove kanale a prilahlu travnatu plochu. dakujem

04. december 2015

Odpoveď samosprávy

Aktivační pracovníci vyčistia priestor v 50. kalendárnom týždni.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mestský úrad
07. december 2015

Stano

K tomtu podnetu by som ešte pridal, toto nie je problém len v podnete spomínanej ulice, ale celého starého sídliska.
09. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dnes, t. j. 07.12.2015, aktivační pracovníci v predmetnej lokalite pohrabali lístie, pozametali komunikáciu, odstránili bioodpad z parkoviska a nánosy z priľahlých kanálových vpustov. Nakoľko je parkovacia plocha vybudovaná z vegetačných tvaroviek, nie je možné vyčistiť ju tak dobre, ako bežnú komunikáciu. Navyše aj parkujúce vozidlá čiastočne bránili čisteniu plochy.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mestský úrad
10. december 2015

mirec ........

viete ono by stačilo keby sa to listie pozametalo ked bolo este suché,a vyzeralo by to inak,pani Gombarčíkova, Hlavná koordinatorka aktivačnej činosti,bola zrejme zaskočena že aj tento rok padalo lístie.keby ste dali v 49tom tyždni tabulu z upozornením že sa bude zametat parkovisko a prilahle plochy tak tie zaparkovane auta by tam nestali,a už si to niekam napíšte,ked si to neviete zapametat že to treba zametat každy rok,lebo ste platena aj z našich dani-občanov čo v tejto lokalite byvaju.a na tie zberne koše v kanaloch ste sa jaksi zase vy.....li,kedy to mienite vyšistit?
15. december 2015

Odpoveď samosprávy

Vpuste na celej ulici sme vyčistili. Práce realizovala spol. TSMPD počas 51. týždňa.

Roman Bartoš
Vedúci prevádzky parkovísk
02. december 2016

mirec ........

Hnijuce listie

chcel by som upozornit na hnijuce lístie a zanesené odpadove koše v kanaloch na Malookružnej 9 11 13 15 17
02. december 2016

mirec ........

admin preco mi posielas na mail,preco to nie je na PODNET PRE STAROSTU?
30. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dňa 27.12.2016, aktivační pracovníci vyčistili lokalitu a pohrabali lístie.

V januári 2017 bude zorganizované pracovné stretnutie, na ktorom sa zúčastnia zástupcovia zo strany aktivačnej činnosti, verejnej zelene a správy komunikácií, kde bude dohodnutý harmonogram prác a určenie kritických lokalít, na ktoré sa občania každoročne najviac sťažujú v súvislosti s čistením komunikácií a hrabaním lístia, aby sme predišli opakujúcim sa podnetom a sťažnostiam.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mestský úrad
19. marec 2017

mirec ........

Hnijúce lístie a zanesený odpad

tak takto vyzerá parkovisko a vyčisteny kôš v kanali, po poslednom zametaní ktore ma mesto pravidelne čistit
02. júl 2017

Odkazprestarostu.sk

Podnet sme 19.03.2017 opäť preposlali samospráve.

Matej Matejov
admin OPS Prievidza
23. november 2017

mirec ........

Zhnite lístie

chcel by som sa spytat kedy chce dať mesto upratat toto zhnite lístie a vyčistit zberné koše v kanaloch ktore sa má TSMP za povinost 2x do roka čistit.To kazdy rok musim upozornovat nejakych neschopnych uradnikov,.....to za čo beru nase peniaze?
28. november 2017

Odpoveď samosprávy

Čistenie lokality v rámci aktivačnej činnosti bude zaradené do harmonogramu prác v 49. kalendárnom týždni. Mestská spoločnosť TSMPD následne zabezpečí vyčistenie kanálových košov a odvoz biologického odpadu.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza
27. december 2017

mirec ........

presiel 49.tyzden, presiel aj 50.a presiel aj 51.tyzden,a za dva dni končí 52.tyzden 2017 a ten humus čo niekedy bolo lístie je stale tu, tak preco klamete,to iste platí aj pre park pred obch.Jednota na Okružnej a vlastne pre celé stare sidlisko,vsade kde sa clovek pozre len špina a bordel
03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Požiadavka bola 3.1.2018 vybavená.
Aktivační pracovníci vyčistili parkovaciu plochu, priľahlé komunikácie, kanálové vpusty a pohrabali lístie. Odvoz biologického odpadu a vyčistenie kanálových košov zabezpečí mestská spoločnosť TSMPD.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania