Konáre zo živého plotu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 28. októbra 2012

Chcem upozorniť na kopu konárov,ktorá sa nachádza na konci obytného domu na ul.Svätoplukova 101-41/47.

31. október 2012

M. Ďureje

Dobrý deň, podnet sme nahlásili firme TEZAS. Skládka konárov by mala byť v najbližšej dobe odstránená. Tu je však potrebné pripomenúť, že ide o čiernu neohlásenú skládku - konáre z ostrihaného živého plota. Nie je možné odhodiť konáre len tak, kde to vyhovuje nám...
02. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet sme nahlásili firme TEZAS. Skládka konárov by mala byť v najbližšej dobe odstránená. Tu je však potrebné pripomenúť, že ide o čiernu neohlásenú skládku - konáre z ostrihaného živého plota. Nie je možné odhodiť konáre len tak, kde to vyhovuje nám...

M. Ďureje
03. november 2012

Anonymný užívateľ

Dobrý deň.Plne s Vami súhlasím,že sa jedná o čiernu skládku,no upresním to celé.Roky sa staráme o mestský pozemok t.j.striháme živy plot,kosíme si predzáhradku pred obytnym domom,vysádzame si tam kvety atď.Ešte raz upozorňujem,že toto všetko sa nachádza na mestskom pozemku,ktorý zveľaďujeme,aby sme sa cítili príjemne.Takže o toto všetko by sa malo starať mesto(MsÚ,UNIPA,TEZAS).Za tie roky čo tam bývam(25rokov)nám boli ostrihať živý plot a pokosiť predzáhradku asi 4x.Tak sme sa začali o to starať my vlastníci bytov.Odpad zo živého plotu sme roky davali do kontajneru na komunálny odpad,až raz mudroval šofér KUKA vozu,že to tam nepatrí,tak sme to nechali na kope a osobne som to bol nahlasiť na TEZAS-e,kde mi sľúbili,že to prídu odviezť.Keď sa z toho začala robiť verejná skládka a začali sa tam kotiť potkany,tak sme to zo susedom znovu nahadzali do kontajnera,lebo TEZAS to nebol schopný za 3 mesiace odstrániť.Pripomínam,že v tej dobe boli vzťahy medzi mestom a TEZA-som viac ako nadštandartné.Tento rok som od jari do jesene pendloval medzi MsÚ+TEZAS+UNIPA a urgoval som ostrihanie živého plotu.Na TEZAS-e mi povedali,že mám ísť na MsÚ a mesto dá objednávku na TEZAS.Príslušná pani na MsÚ mi to sľúbila,ale do dnešného dňa sa nič neudialo,tak sa sused naštval a ostrihal to sam a z toho vznikla kvázi čierna skládka.Ja už som nemal chuť ani sily behať medzi MsÚ a TEZAS-om,tak som to riešil týmto oznámením.Jedine čo môžem kvitovať a vyjadriť spokojnosť s UNIPOU je ,že fakt zodpovedne kosili trávniky.S pozdravom zástupca domu č.101/41-47.
08. november 2012

Odpoveď samosprávy

Tento týždeň boli konáre zo živého plota odvezené. Priestranstvo je vyčistené. Pán Jaroslav Šumichrast, v prvom rade ďakujem za korektnú, slušnú informáciu a doplnenie tohto podnetu. Ak Vám nastal akýkoľvek problém, je nám to ľúto. V prípade, že sa Vám stane akýkoľvek problém, nevyriešiteľná situácia, alebo nebudete s niečím spokojný, obráťte sa na známy kontakt info@prievidza.sk

Oddelenie výstavby a životného prostredia + M. Ďureje
19. september 2013

n

TEZAS sa asi zas vyhovaral ,ze malo nafty ,ale do svojhich mercedesov a audy na ktor.sa vyvazaju pani z TEZAS sa nafta vzdy najde.Nascastie tezas konči .UNIPA všetko zariadi

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania