Znečistený chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 31. decembra 2015

Časť chodníka na ulici Gorkého je znečistená hnijúcim lístím a blatom. Bude chodník očistený ?

05. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Vyčistenie chodníka zabezpečíme prostredníctvom VPP pracovníkov. O výsledku vás budeme informovať.

Michal Ďureje
hovorca mesta
18. január 2016

Odpoveď samosprávy

Chodník bol dňa 13.1.2016, aktivačnými pracovníkmi vyčistený.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania