Rozkopávka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 31. decembra 2015

Pred niekoľkými dňami sa na ulici Energetikov objavila nová rozkopávka. Bolo mesto o rozkopávke informované a dohliadnú kompetentní, aby bol terén uvedený do pôvodného stavu ?

05. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí Oddelenie výstavby a životného prostredia MsÚ. O ďalšom postupe vás budeme informovať.

Michal Ďureje
hovorca mesta
13. január 2016

Odpoveď samosprávy

Rozkopávka verejnej zelene bola uskutočnená spoločnosťou PTH, a. s., z dôvodu opravy poruchy potrubia TÚV a ÚK a realizácia konečných úprav terénu bude za priaznivých poveternostných podmienok.

Beata Drozdová
Referent pre životné prostredie
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania