Chýbajúce zábrany - Včelárska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 04. januára 2016

Zábrany na konci Včelárskej ulice mali zabrániť jazde áut po chodníku. Na fotke je jasne vidieť, že okolo zábran bežne jazdia autá a takémuto hulvátstvu je potrebné zabrániť. Namiesto montáže ďalších stĺpikov by bolo možné vysadiť stromy alebo kríky, čo by pre mesto predstavovalo minimálne náklady.

Akým spôsobom zabráni mesto jazde áut po verejnej zeleni ? Budú v budúcom roku kompletne skorodované zábrany natreté farbou ?

05. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí Oddelenie výstavby a životného prostredia MsÚ. O ďalšom postupe vás budeme informovať.

Michal Ďureje
hovorca mesta
13. január 2016

Odpoveď samosprávy

S ohľadom na prípravu predĺženia Včelárskej ulici, Mesto Prievidza v súčasnosti neplánuje doplnenie zábran. Na predĺženie komunikácie je vydané územne rozhodnutie. Predpokladaná realizácie je plánovaná ešte v roku 2016.

Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania