Nefunkčné osvetlenie na zastávke MHD-autobusová stanica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
František Šiller 04. januára 2016

Na zastávke MHD-autobusová stanica je inštalované osvetlenie, ktoré permanentne nesvieti. Po zotmení je dosť veľký problém si prečítať odchody autobusov. Taktiež vyfotený reflektor bol ešte v minulom roku nasmerovaný na vývesku odchodov. Následne niekto, "kto túto zastávku zrejme používa a denne jazdí MHD" zabezpečil, aby výveska bola umiestnená o dva stĺpy ďalej, kam toto osvetlenie vôbec nedosvieti (ak svieti). A pokiaľ sa odpoveď bude smerovať na modernú elektro-info tabulu, tak ďakujem, lebo aj táto má svoje muchy a nie vždy funguje. Predsa, čo je na papieri, to je dané.

05. január 2016

Odpoveď samosprávy


Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí Odbor územného plánovania, stavebného poriadku, výstavby a životného prostredia. O ďalšom postupe Vás budeme informovať.


Michal Ďureje
hovorca mesta
13. január 2016

Odpoveď samosprávy

Nedostatky a následky vandalizmu odstránime v spolupráci s Technickými službami mesta Prievidza v čase vhodných poveternostných podmienok.

Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania