#5 Chýbajúca vodorovná dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 14. januára 2016

Na nábehovej hrane stavebného spomaľovacieho prahu na ulici Ondrejova nie je vyznačená vodorovná dopravná značka Z 6b - Stavebný spomaľovací prah. Značka musí byť vyznačená v žltej retroreflexnej úprave.

Kedy bude značka Z 6b vyznačená ?

18. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí referentka pre dopravu MsÚ.



Michal Ďureje
hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania