#36 Nesprávne umiestnená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 17. januára 2016

Značky IP 8 - Hlavná cesta s dodatkovou tabuľkou P 14 - Tvar križovatky je od okraja vozovky vzdialená približne 3 metre, čo je v rozpore so Zásadami pre používanie dopravného značenia na pozemných komunikáciách od Ing. Kanálika. Podľa Zásad je maximálna vzdialenosť značky od okraja vozovky 2 metre. Táto vzdialenosť je záväzná a ODI ani mesto ju nemôže meniť podľa vlastných predstáv.

Kedy bude značka osadená na vhodné miesto ?

K podnetu žiadam aj vyjadrenie Okresného dopravného inšpektorátu v Prievidzi.

26. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí referentka pre dopravu MsÚ.
V prípade, že chcete vyjadrenie Okresného dopravného inšpektorátu, prosím kontaktujte priamo dopravný inšpektorát. Portál Odkaz pre starostu je komunikačný kanál slúžiaci na kontaktovanie samosprávy. Ďakujeme za pochopenie.


Michal Ďureje
hovorca mesta
11. február 2017

Anonymný užívateľ

Žiadna odpoveď ani premiestnenie značky. Podnet NERIEŠENÝ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania