#64 Nezmyselná dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 20. marca 2016

1. Čo bolo účelom osadenia dopravnej značky B 1 - Zákaz vjazdu všetkých vozidiel ?

2. Kedy bude dopravná značka odstránená ? V prípade, ak nebude odstránená, kedy budú značky B 1 spolu s dodatkovou tabuľkou s textom "Okrem dopravnej obsluhy" osadené na vjazdoch na VŠETKY parkovacie plochy pred bytovými domami v Prievidzi, ktorých vlastníkom je mesto Prievidza ?

24. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu, stanovisko zabezpečí referent dopravy MsÚ.

Michal Ďureje
hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania