#65 Nezmyselná dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 29. februára 2016

1. Čo bolo účelom osadenia dopravnej značky B 1 - Zákaz vjazdu všetkých vozidiel ? Blokovali parkovacie miesta návštevníci bojnického zámku alebo zákazníci Kauflandu ? Kontrolovala niekedy mestská polícia, či na uvedenom parkovisku stoja iba vozidlá dopravnej obsluhy ?

2. Kedy bude dopravná značka odstránená ? V prípade, ak nebude odstránená, kedy budú značky B 1 spolu s dodatkovou tabuľkou s textom "Okrem dopravnej obsluhy" osadené na vjazdoch na VŠETKY parkovacie plochy pred bytovými domami v Prievidzi, ktorých vlastníkom je mesto Prievidza ?

01. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí referent pre dopravu MsÚ.


Michal Ďureje
hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania