#87 "Les" dopravných značiek

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 29. februára 2016

1. Kedy bude značka B 27b spolu s dodatkovou tabuľkou umiestnená na stĺpiku pod značkou IP 8 ? Podľa vyhlášky č. 9/2009 je možné tieto značky kombinovať na spoločnom stĺpiku alebo inej nosnej konštrukcii.

2. Kedy bude značka IP 27a umiestnená mimo chodníka ?

01. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí referent pre dopravu MsÚ.


Michal Ďureje
hovorca mesta
09. január 2017

Anonymný užívateľ

Žiadna odpoveď ani riešenie. Podnet NERIEŠENÝ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania