#89 Nereflexná dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 14. februára 2016

Značka B 33 - Zákaz státia na Šumperskej ulici nespĺňa požiadavky STN 01 8020 na retroreflexnú úpravu. Ide o starú značku, ktorá mala byť podľa platnej legislatívy nahradená reflexnou najneskôr do roku 2006. Značka B 33 musí byť vyhotovená z retroreflexnej fólie triedy 1.

Kedy bude značka vymenená ?

K podnetu žiadam aj vyjadrenie Okresného dopravného inšpektorátu v Prievidzi.

18. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí referent pre dopravu MsÚ.
V prípade, že chcete vyjadrenie Okresného dopravného inšpektorátu, prosím kontaktujte priamo dopravný inšpektorát. Portál Odkaz pre starostu je komunikačný kanál slúžiaci na kontaktovanie samosprávy.
Ďakujeme za pochopenie.

Michal Ďureje
hovorca mesta
11. február 2017

Anonymný užívateľ

Žiadna odpoveď či nebodaj výmena značky. Podnet NERIEŠENÝ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania