#91 Neoznačený priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 24. januára 2016

Priechod pre chodcov na ulici Bukovčana je označený vodorovnou dopravnou značkou V 6a - Priechod pre chodcov. Avšak z nepochopiteľných dôvodov nie je označený zvislou dopravnou značkou IP 6 - Priechod pre chodcov. Vyhláška č. 9/2009 pritom jasne hovorí: "Značku č. IP 6 je povinné použiť vždy na označenie priechodu pre chodcov vyznačeného značkou č. V 6a alebo č. V 6b".

Kedy budú osadené dopravné značky IP 6 ?

K podnetu žiadam aj vyjadrenie Okresného dopravného inšpektorátu v Prievidzi.

26. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí referentka pre dopravu MsÚ.
V prípade, že chcete vyjadrenie Okresného dopravného inšpektorátu, prosím kontaktujte priamo dopravný inšpektorát. Portál Odkaz pre starostu je komunikačný kanál slúžiaci na kontaktovanie samosprávy. Ďakujeme za pochopenie.

Michal Ďureje
hovorca mesta
28. január 2016

Anonymný užívateľ

No kamarat,ked ta tak zaujima dopravne znacenie v meste,tak sa skus poprechadzat cez Novu ulicu,stare mesto usti na ul.Vansovej a zbadas tam blud prikazany smer jazdy +STOP.Stopku beriem ale neviem pre co mam dodrziavat prikazany smer jazdy po 17.00 hod,ked po tejto hodine mozem odbocit na stanicu??????
Podnet bol na nezmyselnost podany cca pred 3 rokmi,potom som dal podnet na to ja ale sudruh ADMIN mi ho neuverejnil,LEBO???už bol podany,ale že sa roky nerieši nikoho nezaujima!!!Asi zavolam Čertika číííííííííííííííííí!!!
08. júl 2019

Juraj

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania