Drevená búda

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 06. marca 2016

Na ulici Záborského nedávno pribudla drevená búda a pravdepodobne ide o garáž.

Požiadal jej majiteľ o povolenie na zriadenie vjazdu na miestnu komunikáciu ?

07. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu,
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí odbor stavebného poriadku MsÚ.
O ďalšom postupe vás budeme informovať.


Michal Ďureje
hovorca mesta
25. apríl 2017

Anonymný užívateľ

Ani po viac ako roku žiadna odpoveď, vedľa drevenej búdy akurát pribudla čierna skládka stavebného odpadu. Avšak samospráve to vôbec neprekáža. Podnet NERIEŠENÝ.
25. apríl 2017

Anonymný užívateľ

Fotky k aktualizácii.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania