Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 06. marca 2016

Majiteľ nehnuteľnosti označenej šípkou si spravil na verejnom priestranstve skládku biologicky rozložiteľného materiálu. Pokosenú trávu a opílené konáre bez akýchkoľvek problémov vyhadzuje vedľa plota. Upozorní ho MsP na protiprávnosť konania a zároveň ho vyzve na odstránenie skládky ?

V prípade, ak pozemok, na ktorom sa nachádza skládka nepatrí mestu, vyzve mesto jeho vlasníka na jej odstránenie ? Je vo všeobecnosti možné vytvárať skládky na verejných priestranstvách na pozemkoch, ktoré nepatria mestu ?

07. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme prostredníctvom referentky pre životné prostredie.
O ďalšom postupe Vás budeme informovať.


Michal Ďureje
hovorca mesta
11. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 9.3.2016 aktivační pracovníci zlikvidovali nelegálnu skládku biologického odpadu. Odpad bol vyvezený spoločnosťou T+T.


Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
25. august 2016

Anonymný užívateľ

Na verejnom priestranstve v tesnej blízkosti zlikvidovanej čiernej skládky sa objavilo množstvo pokosenej trávy. Je viacmenej isté, že odpad na trávnik vysypala rovnaká osoba, ktorá založila čiernu skládku (teda majiteľ priľahlého domu). Mestská polícia by ho už konečne mohla osloviť s otázkou, ako likviduje pokosenú trávu zo svojho pozemku.

Kedy bude tráva odstránená ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania